V Zime Teplé Snowboarding Lyžiarske Rukavice Deti Deti Sneh Palčiaky Nepremokavé Lyžovanie Dýchateľného Vzduchu Pre Športy, Lyžovanie, Jazda Na Bicykli

€4.51 €2.66

Štítky: xr iphone fashionable case.

SKU : w1225 Kategória:Jazda Na Bicykli Clothings
Zdieľať:
Popis

  • Druh: Teplý Sneh Rukavice pre Zimné Outdoorové Športy
  • Číslo Modelu: Deti Lyžiarske Rukavice
  • Názov: Deti Lyžiarske Rukavice
  • Pohlavie: Chlapci
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: BAVLNA

Odrážky:

1、Mäkká, Zamatová Podšívka: mäkké zamatová podšívka, rýchlo udržať teplotu dieťaťa strane.Dlho puzdre putá sú vyrobené z pružné tesnenie, ktoré môže pokryť dieťaťa, bunda alebo rukáv, aby sa zabránilo studený sneh a ťažký sneh zo vstupu.

2、Ľahko sa prenáša: Môže byť upravená slobodne, zámok ruky viac bezpečne, zabrániť studený vzduch z fúka, udržiavať v teple, zámok teploty, ľahko upraviť veľkosť a jednoduché použitie detské rukavice.

3、Nepremokavé Polyesterové Tkaniny: Nepremokavé polyesterové tkaniny môžu byť prvý vodotesný bariéru.Keď špliechajúcej vode na povrchu, voda bude automaticky sag a list bez zmáčanie rukavice.Účinne zabrániť topení snehu a pohltí.

4、Udržiavať Ruky v Teple a Suchu: Nosenie pár teplé a nepremokavé praktickej rukavice v chladných zimných môže urobiť outdoorové športy zaujímavejšie.Pri výkone vonku, odtok vody a zároveň udržať vaše ruky teplé a suché.

5、Pre Outdoorové Športy: Vhodné pre outdoorové športy ako snehová guľa bojuje, sánkovanie, lyžovanie a snowboarding.

1.Mäkká, Zamatová Podšívka: mäkké zamatová podšívka, rýchlo udržať teplotu dieťaťa strane.Dlho puzdre putá sú vyrobené z pružné tesnenie, ktoré môže pokryť dieťaťa, bunda alebo rukáv, aby sa zabránilo studený sneh a ťažký sneh zo vstupu. 2.Ľahko sa prenáša: Môže byť upravená slobodne, zámok ruky viac bezpečne, zabrániť studený vzduch z fúka, udržiavať v teple, zámok teploty, ľahko upraviť veľkosť a jednoduché použitie detské rukavice.

3.Nepremokavé Polyesterové Tkaniny: Nepremokavé polyesterové tkaniny môžu byť prvý vodotesný bariéru.Keď špliechajúcej vode na povrchu, voda bude automaticky sag a list bez zmáčanie rukavice.Účinne zabrániť topení snehu a pohltí.

4.Udržujte Ruky v Teple a Suchu: Nosenie pár teplé a nepremokavé praktickej rukavice v chladných zimných môže urobiť outdoorové športy zaujímavejšie.Pri výkone vonku, odtok vody a zároveň udržať vaše ruky teplé a suché.

5.Pre Outdoorové Športy: Vhodné pre outdoorové športy ako snehová guľa bojuje, sánkovanie, lyžovanie a snowboarding.

Špecifikácia:

Materiál: povrch nepremokavé tkaniny tkaniny, vnútorná vrstva plus velvet

Plnka: vákuové teplé bavlna

Veľkosť a platnými vek:

S (3-5 rokov 16 cm/6.3 v)

M (5-8 rokov 18 cm/7.08 v)

L (8-12 rokov 20 cm/7.87 v)

Balenie Zoznam:

1 Pár Rukavíc

Poznámka:

Vzhľadom na ručné meranie, môže byť mierne tolerancia vo veľkosti.

Na naše Brazília priatelia:Brazília Príspevok, dočasne oznámila, že bude účtovať poplatok približne US$3.50 na objednávku pre všetkých medzinárodných zásielok na 27. augusta (miestneho času).Tento poplatok sa hradí kupujúci po self-vyhlásenie a bude vrátená, ak nie je zaplatený.Ak nemôžete prijať zaplatiť $3.5 Colných Poplatkov, Pls neumiestňujte objednávky.

Viac informácií prosím skontrolujte, či prostredníctvom nasledujúceho odkazu, ďakujeme za pochopenie!

Pridať recenziu

1 2 3 4 5

Recenzie