Nové Micro Zavlažovanie Systém Kit Set 15/20/25M Záhradné Rastliny Kvet Automatické Zavlažovanie Sprchové Hadice, Nastaviteľné Trysky Nastaviť

€23.87 €11.94

Štítky: kvapkajúca hadice zavlažovanie, auto vody systém, postrekovač vody, drip water, časovač vody, ucho zavlažovania nastavenie, micro zavlažovania, rm, zavlažovanie trysky, kovové kropiace.

SKU : w361 Kategória:misc
Zdieľať:
Popis

  • Trysky S Otvorom Množstvo: 8 dier
  • Druh: Zalievanie Súpravy
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: PVC + ABS

Funkcie:

Jednoduché Na Inštaláciu DIY: Tento drip kit obsahuje všetko, čo potrebujete, môžete znížiť hadice veľkosti podľa potreby.Jednoduchá inštalácia bez kopanie alebo inštalatérske zručnosti.Zjednodušiť vloženie a odstránenie malých ostnatým kovanie a trysky, začíname s kvapkovej závlahy a zastaviť zalievať rastliny ručne.

Zalievanie Prispôsobenie: Každý trysiek/tryska môže byť nastavená individuálne, a tryska má dve striekanie režimy, stĺpcovej a hmlisté, a môžete upraviť tryska podľa svojich potrieb, aby presne na mieru zavlažovanie pre každého zariadenia.Vyberte dlhá hadica je veľmi vhodné a pohodlné pre vaše záhrady.

Šetrite Svoj Čas A Vody: Normálna voda z vodovodu môže byť použité priamo.To môže automatické zavlažovanie, keď zapnete batérie a môže ušetriť až 70% vody.Je to jednoduchá montáž a rozobrať a má dlhú životnosť.

Premium Produktu: Profesionálne kvality rastlín, zavlažovanie systému všetky tvarovky sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu.Znížiť spotrebu vody.Už strach o odchode domov na dovolenku, stačí pridať automatický časovač (kúpiť osobitne) ovládať kropiace auta.

Aplikácie: Kvety, Rastliny, Bonsai A Črepníkové ovocie, Pre Rodinné Domy, Hotely, Kluby, Úrady, terasy, skleníky, záhrady, trávnikov A Iných Rastlín Inteligentných Starostlivosti.Dlhá hadica je veľmi vhodné a pohodlné pre vaše záhrady.

Špecifikácia:

Názov Produktu: Automatické Zavlažovanie Systém Kit

Hadica Materiál: PVC + ABS

Konektor/Tee/Tryska/Upevňovanie Pól: Plastové

Dĺžka hadice: 15 m/20m/25m (49.2 ft/65.6 ft/82ft)

Trysky S Otvorom Množstvo: 8 Dier

Jeden Spojky Veľkosť: 1/4"

Byt Tee Rúry Konektor Veľkosť: 1/4"

Závitové Batérie, Konektor Veľkosť: 1/4"

Aplikácie: Kvety, Rastliny, Bonsai A Črepníkové Ovocie, Pre Rodinné Domy, Hotely, Kluby, Úrady A Iné Rastliny Inteligentných Starostlivosti.

Package Zahrnuté:

1 x 49.2 ft/Hadica 15M

15 x Trysky Fontány

15 x Ploché Tee Rúry Konektor

15 x Podporu

1 x Hadice Pásky

1 x Jednolôžková Spojky

1 x Univerzálny Konektor Batérie

1 x Závitové Batérie, Konektor

Alebo

1 x 65.6 ft/20M Hadice

20 x Trysky Fontány

20 x Ploché Tee Rúry Konektor

20 x Podporu

1 x Hadice Pásky

1 x Jednolôžková Spojky

1 x Univerzálny Konektor Batérie

1 x Závitové Batérie, Konektor

Alebo

1 x 62ft/25M Hadice

25 x Trysky Fontány

25 x Ploché Tee Rúry Konektor

25 x Podporu

1 x Hadice Pásky

1 x Jednolôžková Spojky

1 x Univerzálny Konektor Batérie

1 x Závitové Batérie, Konektor

Pridať recenziu

1 2 3 4 5

Recenzie