2/5/10/20/50Pcs 15x5 Neodýmu Magnet 15 mm x 5 mm N35 NdFeB Kolo Super Silné Silné Permanentné Magnetické imanes Disk 15x5 mm

€2.62 €1.44

Štítky: xsg kovový farba pera.

SKU : w523 Kategória:misc
Zdieľať:
Popis

  • Certifikácia: Žiadne
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: 15x5

Ak ste nenašli to, čo chcete , prosím, nechajte nám odkaz, alebo nás e-mailom.Sme profesionálne magnetických materiálov dodávateľa.Máme viac ako sto rôznych veľkostí magnety na sklade.Mohli by sme vyrábať podľa vášho návrhu pre väčšinu množstvo.

Tvar : Okrúhly

Materiál: NdFeB

Trieda: N35

Max. Pracovná Teplota: 80°C/176°F

Tolerancia: Apporx 0-0.5 mm

Pokovovanie: Nikel + Meď + Nikel Triple Vrstva Á

Poznámka:

1: Neodýmu magnet je veľmi silný, pls starostlivosť o vaše prsty alebo iné časti tela, aby sa zabránilo zranenie medzi 2 kusy veľké magnet

2: Neodýmu magnet je veľmi krehké a ľahké poškodený, pls rukoväť jemne Sa.Silné magnety je vyrobené zo vzácnych zemín pri vysokej teplote, a to je nemožné zaručiť 100% dokonalosť.Jeho malé nedostatky nebude mať vplyv na jej výkon a použitie.

3: Silné magnety by mali držať preč od ironware a niektoré ľahko magnetized železa, výrobky, ako sú monitory, bankové karty, počítače, televízory a mobilné telefóny

4:Zakázať kontakt a používať deti mladšie ako 8 rokov, zabránenie deťom v prehĺtaní

Aplikácie:

Akustické pole: reproduktor , prijímač , mikrofón , alarm , fázy audio , auto audio a tak ďalej.

Elektronika: permanentnými pohon vákuové vypínače obvodov , magnetické relé , meter , meter , zvuk meter , reed prepínač snímačov.

Elektrické pole: VCM , CD / DVD-ROM , generátory , motory , servo motory , micro-motory , motory , vibračné motory.

Stroje a zariadenia: magnetickou separáciou , magnetické žeriav , magnetické strojov.

Zdravotná starostlivosť: MRI skenery , zdravotníckych zariadení , magnetických výrobkov pre zdravie a tak ďalej.

Iné odvetvia: magnetized Vosk , rúry descaling , magnetické zariadenie , automatické mahjong stroj , magnetické zámky , dvere a okno, magnetické , magnetické batožiny , kožené magnetické hračky , magnetické nástroje , dary a balenie.

Dôležité úlohy:

Dovozné clá , dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu.Tieto poplatky sa kupujúci " zodpovednosť.

Potrebujete skontrolovať váš colný úrad, zistiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred kúpou.

Pred podpísaním balík , prosím, skontrolujte, či výrobok nie je poškodený počas prepravy, a či produkt je v ňom.Ak nie , prosím odmietnuť podpísať.Budete považovať za príjem pravý produkt, ako dlho, ako ste podpísané zásielky.

Spätná väzba:

Ak máte nejaký problém s farbe , veľkosti , kvality alebo iný problém , kontaktujte nás, prosím voľne pred vami, dajte nám neutrálny/negatívny spätnú väzbu.

Necháme POZITÍVNU spätnú VÄZBU hneď ako www.patinceprivat.sk nám umožňujú nechať spätnú väzbu.Srdečne som vám uspokojenie riešenie.Ak máte radi naše položky , srdečne očakáva svojich piatich hviezd spätnú väzbu.Budeme pracovať tvrdšie, aby vám uspokojenie služby.

Pretože vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité , úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás , veľmi pekne vám ďakujem.

Pridať recenziu

1 2 3 4 5

Recenzie