2021 Nové Microblading Obočia, Tetovanie, Šablóny Pravítko Rovnováhu Shaper Definíciu Šablóny Trvalý make-up, 3D Auta

€2.29 €1.83

Štítky: xr útek z väzenia.

SKU : w552 Kategória:misc
Zdieľať:
Popis

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Tetovanie príslušenstvo

2021 Nové Microblading Obočia, Tetovanie, Šablóny Pravítko Rovnováhu Shaper Definíciu Šablóny

Funkcie:

Prijatie vysoko kvalitný netoxický materiál, tento bude bezpečný pre pokožku a odolné na použitie.Pomáhajú presne pozíciu v obočia, formovanie a získajte pár symetrické spokojnosť obočie.S týmto strmeň, to by mohlo byť presnejšie pre tých, ktorí sú na začiatku etapy permanentný make-up obočia a pier.Nastaviteľná veľkosť umožňuje meranie rôznych druhov obočie a maľovať najvhodnejší tvar obočia.Fordable dizajn, ľahko sa prenáša a pohodlné na používanie.

Použitie Metódy 1. Umiestnenie: Na okraji nosa a dve obočie na určenie polohy rovnoramenný trojuholník. 2. Tvarovanie: Obočia Útvar môže byť založené na každého človeka tvárou v ohýbať na dosiahnutie perfektné potreby tvár 3. Rozšírenie: použitie zliatiny horčíka sa môže opakovať viac ako 100 000 krát, aby sa zabezpečilo, že každý zákazník má svoje vlastné obočie.

Špecifikácia: Stav: 100% Zbrusu Nový Typ: Obočia Strmeň Funkcia: Vyhľadajte obočie tvar, merací nástroj Materiál: Kov Hmotnosť: 15 g Balík obsahuje: 1x Obočie Strmeň (Žiadna kolónka)

Pridať recenziu

1 2 3 4 5

Recenzie